Rodzaj męski kosmitki na portaliku ketmana

Swój ciągnie do swojaka. Normalną koleją rzeczy kosmitka Rapaczyńska wylądowała ostatecznie na portaliku Matki Kurki Maleszki i będzie popychać następny startup. Ino owo zafascynowanie winem wskazuje na Łuczywo 🙄 Tylko 18 stycznia to nie Gemini, więc obstajemy przy Rapaczyńskiej.

Rapaczynski

Dobrze. Będę werbował.

Pistacjowy Kosmita ::: sob., 08/15/2009 – 13:51.

Sieci już nastawiłem.

via Ruszmy tyłki i głowy, Redakcja też! | Kontrowersje.net – portal niereglamentowany.

Reklamy

5 komentarzy do “Rodzaj męski kosmitki na portaliku ketmana

  • Ale poczułam zew krwi. Postanowiłam odzyskać polskie obywatelstwo. Miały być wybory prezydenckie i sprawa Tymińskiego dymiła. Poszłam do konsulatu, konsulem w Nowym Jorku był Jerzy Surdykowski, już z nowego rzutu. Wręczył mi do wypełnienia papiery. Były w nich pytania wręcz obraźliwe, na przykład czy wyjeżdżałam kiedyś do Izraela. A co to ich obchodzi? I jakie ma znaczenie? Lubiłam Jurka, ale tak się wkurzyłam, że podarłam mu przed nosem te papiery i powiedziałam, że to skandal. Jak je zmienicie, to się zastanowię. Potem się zradykalizowałam. Uważam, że jeżeli obywatelstwo zabrano mi metodą siłową, powinni je metodą automatyczną zwrócić.

   Wielu tak myśli.

   – A Helenka uważa, że jestem stuknięta. Powiedziałam jej, że jeśli prezydent – wtedy był Kwaśniewski – polskie obywatelstwo przyniesie mi na srebrnej tacy, to się zastanowię. Ale nie przyniósł i nie musiałam się zastanawiać.

   Nic nie będę załatwiać. Wiesz, z czego to wynika? Kiedyś pozamykały mi się klapki na pewne emocje. Ale te emocje zostały i one przekształciły się w zadzieranie nosa. W sprawie polskiego obywatelstwa zadzieram nosa, jestem obrażona i nie mam zamiaru się odobrazić, do czasu kiedy ktoś mnie nie przeprosi.

   via Lubię się byczyć.

   Polubienie

 1. Pingback: Rapaczynski watch « Wychodźstwo

 2. Pingback: Przegląd blogów « Ćwierkacz

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s