Uff. Po raz kolejny Głos Rydzyka wciela się w rolę rzecznika ojca dyrektora, żeby wytłumaczyć społeczeństwu, o co mu kaman.

via O.Rydzyk: Najpierw konto, teraz finanse. To ubecko-masońskie.
Janina Paradowska i Jacek Hołub / Fot. Mateusz Max MaksiakZwycięzcy w kategorii Polityka: od lewej: Marcin Ogdowski autor blogu "Z Afganistanu", Jacek Hołub "Głos Rydzyka", Krzysztof Karnkowski (w zastępstwie Chłodnego Żółwia) i Matka Kurka. / Fot. Mateusz Max MaksiakW kategorii Polityka pierwsze miejsce zajął Matka Kurka (893 głosy), autor blogu Matka Kurka. Drugie miejsce zajął Jacek Hołub, autor blogu Głos Rydzyka (373 głosy), a trzecie Chłodny Żółw, autor blogu Chłodny Żółw (324 głosy). Nagrody wręczyła laureatom Janina Paradowska z tygodnika „Polityka”. Specjalne wyróżnienie w kategorii Polityka otrzymał Marcin Ogdowski, autor blogu Z Afganistanu (145 głosów).

via http://www.wiadomosci24.pl/tag/Bloger_2009_Roku.html

Jacek Kamiński, 

To Pan jest autorem tego słynnego bloga „technologicznego” z jednym wpisem który wygrał konkurs dzięki temu że Piotr Wielgucki wyżebrał Panu poparcie użytkowników kontrowersji.net(płacząc, obrażając, krzycząc i strasząc użytkowników kontrowersji.net sprzedażą portalu na Allegro jeśli nie poprawi się klikalność)???

Czasami jak patrzę na tych co zostali na portalu kontrowersje.net to nie mogę się nadziwić jak w większości żałosne osoby tam zostały. Są tak zastraszeni przez Wielguckiego, że nawet gdy odwalał on rzeczy, które są nie do pomyślenia na innych portalach (np. wykorzystywanie przez Wielguckiego na kontrowersje.net praw administratora do ingerowania w treść czyjegoś bloga i dodawania obraźliwych symboli (np. PZPR w nagłówku mojego bloga), podszywanie się przez Wielguckiego pod innych blogerów w celu osmieszenia ich itd.) to Wy wszyscy siedzieliście cicho aby nie podpaść samcowi alfa. Chyba tylko Dorola i Skubi tak naprawdę mieli odwagę powiedzieć głośno co o Wielguckim i jego prostactwie myslą.

Matka Kurka pisze że zebrał grupę ludzi inteligentnych i nieprzeciętnych na kontrowersjach a tak naprawdę na kontrowersjach zostali w większość albo jego ślepi wyznawcy albo ci co siedzą cicho z gębą na kłódkę i boją się mu postawić.

Bo Matka Kurka do swojego portalu nie szuka ludzi inteligentnych i niezależnych. On chce na nim stworzyć sektę swoich wielbicieli. Do tego potrzebuje ludzi niezbyt rozgarniętych lub uległych, którzy pójda za guru. Przecież sam wyraził się o Was „mięso armatnie” – i tak Was traktuje – jako środek do zwiększenia klikalności i własnej sławy. Żałosne…

via O co Wam chodzi blogosfero? Kontrowersje.net nikogo nie oszukały! – Wiadomości24.

(RM, środka 17.11.10, godz. 13.36)

Reklamy

10 komentarzy do “Uff. Po raz kolejny Głos Rydzyka wciela się w rolę rzecznika ojca dyrektora, żeby wytłumaczyć społeczeństwu, o co mu kaman.

 1. Jak można było oddać głos na najlepszego bloga w kategorii?

  Aby poprzeć konkretny blog w jednej z pięciu kategorii, należało z poziomu panelu głosowania kliknąć w odpowiedni button przy nazwisku swego kandydata, a następnie podać swój email, na który wysłany zostanie email weryfikujący. Użytkownicy posiadający konto w serwisie i zalogowani nie musieli podawać adresu email.

  via Głosowanie na DO i Blogera 2009 Roku zakończone! – Wiadomości24.

  Polubienie

 2. Pingback: Independent Polonia

 3. Pingback: Fora ze dwora

 4. Pingback: Listy z daleka | Matrioszka kurica

 5. Pingback: Maleszka coraz popularniejszy wśród “opozycji” kRajowej | matrioszka kurica

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s