Zgadnij, który Huffington Post jest prawdziwy

a który jest tylko niezdarnym klonem oryginału ❓

A.


B. 


Nie tylko z podszywaczami wojujecie. Regularnie wycinacie mi posty. W czym celuje chyba p. Jurko, raczej nie p. Pazur, ale mogę się mylić.
Trudno 🙂 Wróciłem na ten portal po 8 chyba miesiącach. Przez chwilę myślałem, że jest nieco lepiej, jesli chodzi o moderowanie, bo poziom notek redakcyjnych znacznie się podniósł.
Z tego co widzę jednak, nieważna jest treść, tylko kto pisze.
Niektóre nicki nie mają NIC do powiedzenia poza bluzgami. To raczej irytujące jest. Trudno. Państwa decyzja. Skoro właściciel portalu ma taką koncepcję …:) Nic mi do tego. Inkwizytorze,może nie fatygować się Pan z odpisywaniem na moją ostatnią skargę. I tak niczego to nie zmieni. Pewnie napisze Pan, że „trollowałem” etc:)
Cóż. Do widzenia się z Państwem :)) Do kiedyś

C.

Protest przeciw postanowieniu zatrzymania Hejke i Sakiewicza

pt., 2007-11-02 20:43

Protestujemy przeciwko stosowaniu w procesach prasowych represji, przypominających tamte czasy. Protestujemy przeciwko sądowemu łamaniu międzynarodowych reguł postępowania i zasad zdrowego rozsądku. Domagamy się od sądów powszechnych powściągliwości w manifestowaniu poglądów i sympatii politycznych za pośrednictwem środków przymusu.

Forum SW ( http://swkatowice.mojeforum.net/viewtopic.php?t=2176 ), wraz ze stroną ABCNET (popierając powyższy protest który ukazał się na stronie Stowarzyszenia Wolnego Słowa (http://forum.sws.org.pl/viewtopic.php?t=2464 ), utworzyliśmy wspólny adres mailowy na który można przesyłać swoje poparcie.

fundacja@abcnet.com.pl

Wysłane poparcie będzie stale aktualizowane na stronie ABCNET.

RADEK, RYSIO ORAZ ICH ŚWIATOWI MENTORZY

śr., 2007-11-07 16:03

Po MSZ krąży lista około 25 mianowanych przez Fotygę dyrektorów i wicedyrektorów. Do natychmiastowego zdjęcia! 25 „pisowskich” dyrektorów i wicedyrektorów na ogólną liczbę około 85. Na mające być opróżnione miejsca szykują się ludzie Bronisława Geremka i Włodzimierza Cimoszewicza (obu znamy jako TW, przy czym pierwszy jest tylko udokumentowany na mikrofilmach, ten to ma fart). Dobre, co!

GRUZJA – GENEZA KONFLIKTU

czw., 2007-11-08 02:58

Podstawę polityki rosyjskiej stanowi kontrola źródeł energii dostarczanych Europie. Gdy nie można zapobiec budowie alternatywnych rurociągów, pozostaje ich opanowanie. Cóż z tego, że UE będzie w przyszłości zaopatrywana nie tylko w ropę rosyjską ale też kaspijską, skoro trasy dostaw mogą dostać się pod kontrolę związanych z Rosja interesami lokalnych elit politycznych. I o to chodzi w całej operacji gruzińskiej.

KARTA W PRAKTYCE

pt., 2007-11-09 13:20

Wysoce upolitycznieni sędziowie Sądu Najwyższego (The Supreme Court), choć nie są wybierani przez społeczeństwo, narzucają mu swoje decyzje oparte na Politycznej Poprawności. Coraz częściej mówi się w Kanadzie, że jest to perwersja demokracji. “Kim oni są?”– pada pytanie.” To tylko dziewięciu bardzo dobrze opłacanych pracowników na stanowiskach zagwarantowanych do końca życia” -brzmi odpowiedz.

Gra w JOW

pt., 2007-11-02 18:14

Dla Polski konieczna jest taka ordynacja, która odbierze partiom politycznym wszelkie przywileje i zminimalizuje ich wpływ na wynik wyborów, a obywatelom stworzy największe możliwości kontrolowania władzy. I pod tym kątem powinniśmy patrzeć na wszystkie zgłaszane i wysuwane propozycje.

Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s