Sabotaż niewolnika salonki z ludzką twarzą

przyczyne bardzo trafnie wylapala Kaska/Pyzol – wskazala na fatalna (graniczaca z sabotazem) polityke redakcyjna Salonu24, patrz komentarz Kaski pod notka „ratunkowa” Cezarego Krysztopy (link)

byc moze Pyzol narazila sie tym komentarzem szanownej redakcji, gdyz jej kolejna notka, Pojednanie z Cerkwia (link), absolutnie zaslugujaca na wyeksponowanie na jedynce SG, … zniknela w czelusciach piwnicznych salonu

albo byc moze administratorzy Salonu24 wola nie draznic establishmentu – temat poruszony przez Pyzola, bardzo wazny i aktualny, nie istnieje przeciez w glownym nurcie!
w drugim obiegu, odwazyl sie go poruszyc Aleksander Scios na swoim blogu (tutaj), do ktorego nawiazuje Kaska

via Salon24 traci blogerow i pozycje – niewolnik: niewolnik własnych genów – Salon24.

Drogi Mistrzu,
Psychiatryk jest tylko jedną z wielu platform.
Hostingowych – mówiąc w jenzyku polskawym 😉
Na wooolniuuutkiiiim ślimaczym serwerku.
Rangę każdej „hostingówy” tworzą autorzy, a ci odeszli w siną dal z okrzykiem „administracjo, przeginasz :!:”

Autorzy blogują obecnie głównie na blogspocie, głównie ze względu na blogspotowe polskojęzyczne międzymordzie. Ino Pan, Drogi Mistrzu, nadal nie załapuje, iż trefne platformy po prostu opuszcza się a ostatni gasi światło. Nie da się przerobić salonki na SG z ludzką twarzą. Salonka powstała zresztą na kłamstwie założycielskim i jest klonem.

Na powyższym obrazku widać, że w przeciągu ostatnich 3 miesięcy oglądalność salonki wzrosła o 36% ➡ Pański alarm o stracie pozycji s24 jest więc zatem nieco przesadzony i raczej przedwczesny. Bardziej niepokojące jest słabiutkie wypozycjonowanie Pańskiej Własnej stroniczki a w tym słabiutkim wypozycjonowaniu nie ma już żadnej winy administracji salonki 24 ➡ czyżby zaniedbał Pan przylinkować z s24 do Swojej oficjalnej stronki ❓ Nie zaniedbuje Pan natomiast linkowania ze Swojej oficjalnej stronki do salonki, nabijając klikalność Janke’mu. Absolutny brak konsekwencji ❗ Sabotuje Pan Swoją stronkę oficjalną na rzecz saloniku.

Alexa Traffic Rank: 4,851,904 No regional data
link-icon Sites Linking In: 19

There are 612,247 sites with a better three-month global Alexa traffic rank than Bezdekretu.blogspot.com, and visitors to it view 1.6 unique pages each day on average. The time spent in a typical visit to the site is approximately four minutes, with two minutes spent on each pageview, and almost all visitors to the site come from Poland, where it has attained a traffic rank of 7,229. Bezdekretu.blogspot.com is relatively popular among users in the city of Dzierzoniow (where it is ranked #14).

Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s