Fotoamator ostro określił bywalców s24

Użył nawet przymiotnika „sprzedajne” 😉

autor

No i co ? Przyjemnie sobie podrwić ? Humorek sobie poprawiłeś wraz ze swoimi przyjaciółmi ? Ja też sobie poprawiłem humorek odpowiadając na twoje nędzne wypociny na moim blogu. Że jesteś „myślący inaczej” to widać po wpisach. Głowę też masz mniejszą niż przeciętny homo sapiens ?
FOTOAMATOR   4    492     | 18.10.2011 16:48

via Gdzie jest Gini?! – retaliacja: „obserwacje myślącego inaczej” – Salon24.

Moje ostatnie komentarze

 • @all  „Sz.P Agata Luśtyk

  W myśl zapisów Kodeksu Cywilnego, który stanowi iż :
  Postanowienia, które nie zostały uzgodnione indywidualnie, nie wiążą konsumenta, jeżeli kształtują jego prawa i obowiązki w sposób sprzeczny z dobrymi obyczajami i rażąco naruszający jego interesy, oraz wykazem klauzul niedozwolonych wpisanych do rejestru UOKiK wnoszę o niezwłoczną zmianę zapisów regulaminu Platformy Hostingowej Salon 24.pl, w punktach, które decyzją Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zostały wpisane do Rejestru Klauzul Niedozwolonych.
  Niedostosowanie ww. regulaminu do obowiązujących regulacji prawnych skutkować będzie skargą do UOKiK na naruszenie zbiorowych interesów konsumentów, oraz wnioskiem o wstrzymanie dalszej działalności Platformy Hostingowej Salon 24.pl do czasu zmiany regulaminu w taki sposób, aby nie naruszał on zbiorowego interesu konsumentów.

  Jednocześnie informuję, iż ew. skarga opierać się będzie na aktualnym orzecznictwie Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów odnoszącycm się do klauzul niedozwolonych, które w swojej treści są tożsame z zapisem niektórych punktów regulaminu Platformu Hostingowej Salon 24.pl.”

  „Szanowna Pani

  Skoro w taki, wybiórczy i niekonsekwentny sposób realizujecie Państwo politykę informacyjną portalu to ja równiez , zgodnie z regulaminem wykorzystam swoje prawo do reklamacji zgodnie z regulaminem

  „W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w funkcjonowaniu Salon24.pl., Użytkownik ma prawo skorzystać z procedury reklamacyjnej. W tym celu musi wysłać reklamację przez Pocztę Wewnętrzną lub pocztą tradycyjną na adres Media Obywatelskie Sp. z o.o., 00-517 Warszawa, ul. Marszałkowska 80 w terminie 14 dni od wystąpienia zdarzenia będącego przedmiotem reklamacji (tytuł „Reklamacja”). Media Obywatelskie Sp. z o.o. mają 14 dni na odpowiedź, która zostanie przesłana mailem na adres email Użytkownika podany w formularzy rejestracyjnym.”

  Otóż stwierdzam nieprawidłowość w funkcjonowaniu salonu polegająca na nierównym i dyskryminującym traktowaniu użytkowników. Ostatnio zgłosiłem nadużycie ze strony jednego z użytkowników, które nie zostało uwzględnione. Dotyczy to następującego fragmentu tekstu:
  ” Nikt już chyba nie ma wątpliwości, że PO i PiS wykorzystują śmierć 96 osób do prowadzenie swojej polityki i zyskiwania sympatii społecznej. W ostatnim tygodniu zaczął Jarosław Kaczyński – pierwszy dzień Świąt wykorzystał do powiedzenia, w wywiadzie dla Jacka Nizinkiewicza, kilku obrzydliwości o Dornie, Krasowskim, Kowalu i „mojej skromnej osobie” (mam nadzieję, że Czytelnicy docenią podwójną ironię tego ostatniego sformułowania). W drugim dniu Świąt Zmartwychwstania Chrystusa zadeklarował, w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim, że jednak będzie startował w wyborach prezydenckich, bo tłumy ludzi przekonały go do tego. Lider PiS skorzystał z okresu najważniejszego katolickiego święta do opluwania ludzi, kłamania i uprawiania polityki.”

  tekst został napisany przez Marka Migalskiego i za zdodą redakcji opublikowany na stronie głównej portalu. Zgodnie z art 212 KK
  § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

  podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

  § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  Powyższy tekst stanowi ewidentne naruszenie prawa i jako taki powinien być natychmiastowo usunięty z portalu.

  Państwo tego nie zrobiliście tego do tej pory.

  Oświadczam, że dołożę wszelkich starań aby wyjaśnić postępowanie spółki Media Obywatelskie,w tym zgodę osób w niej pracujących na publikację i promowanie tekstów i komentarzy naruszających prawo, a także zapisów regulaminu w oparciu o przepisy ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów.

  Prosze o odpowiedź w regulaminowym terminie do 14 dni.”

  07.06.2012 22:32
 • @syzyfoptymistaJa posiadam treści korspondencji w której zwracałem uwagę na chamskie i wulgarne wypowiedzi…
  07.06.2012 22:20
 • popieram protesti jednocześnie informuję, że wysłałem już jakiś czas temu do pani Agaty Luśtyk oficjalny…
  07.06.2012 21:41
 • @Igor JankePomimo wielokrotnego zgłaszania chamskich tekstów wiszących na SG, nigdy nie były one…
  29.05.2012 22:36
 • @KaNoTo co się dzieje obecnie to apogeum kłamliwych,prymitywnych ataków ze strony tych, którzy…
  29.05.2012 19:23
Reklamy

2 komentarze do “Fotoamator ostro określił bywalców s24

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s