Opłakany stan 2

Lusterko lobuDebatować, proszę Państwa, to tu nie ma o czym. Koryfeusze polskich mediów promują w błogosferze pewien szczególny obraz emigranta a egalitarny internet pozwala emigrantowi skorygować ten obraz od czasu do czasu. To wszystko i aż tak wiele. Jeszcze w 2001 roku nie dało się w żaden sposób wytłumaczyć jakiemukolwiek kRajowcowi istoty pułapki paszportowej. Dziś jest to łatwe dzięki rzeszom świeżej migracji zarobkowej do UE, które na własnej skórze przekonały się, co w trawie piszczy.


Spod lady
Wychodźcę interesuje bardziej techniczna strona blogowania: trackbacki, agregaty RSS i inne automatyczne ustrojstwa służące wygodnickim internautom do usprawnienia obcowania z siecią. Wychodźca stara się dociec przyczyn upadku cesarstwa oraz katastrofy Listy Ubecności Uczennic. Przyczyn metamorfozy poprawczaka w kram z wisiorkami nie ma co dociekać, gdyż tam najpopularniejszy jest nadal Łżący Łazarz ze WSI.
Nie w smak wychodźcy liniowe wyszukiwanie polemik „salonowych”. Wygodnicki wychodźca zdecydowanie preferuje „drzewkowane” debaty.

Taka tam teraz epoka zamordyzmu demokratury, że Flip przymknął Staruchowicza za transparent a Flap skazał za stronkę internetową. Nicponiowi nastraszono rodzinkę i już nie sieje defetyzmu.

Stwierdzam tylko mimochodem, że człek w Chicago jest dziś lepiej poinformowany o aferach Ubekistanu niż kRajowiec, bo nie jest narażony na pranie mózgu propagandą tefałenu a każdy tu ma internet na iPhonie.

Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s