Wizyta na forum sędziów RP

http://www.sedziowie.net/search.php?keywords=emerytura

Dla porównania zawieszeni emeryci też mają swoje forum www.emerytura.fora.pl z najnowszym wpisem październikowym http://www.emerytura.fora.pl/porozmawiajmy,59/wroclaw,173.html#425. Forum emerytek jest raczej niezbyt aktywne ➡ babcie wolą anonimowe komentowanie na blogu.

Nie widzę w preferencjach babć niczego dziwnego. Wszak dziadek bolek – znany z filmu „człek z motorówki” – też woli blogować prawdopodobnie z podobnych powodów, co babcie. Przyczyną wyboru nie jest bynajmniej zmierzch forów.

Zadziwia mnie tylko, że żadna emerytka nie zdobyła się jeszcze na postawienie własnego odrębnego bloga – a wystarczyłoby poprosić o pomoc progeniturę, która jest bardziej otrzaskana z błogosferą.

Mam syna w Warszawie,syn kilkunastu swoich,no i tych kilkunastu też kilkadziesiąt rodzin,więc nawet nie trzeba być
via Zawieszenie emerytury: Może jednak stowarzyszenie?.

Najwidoczniej są to czcze przechwałki staruszek a solidarność międzypokoleniowa raczej nie istnieje. Pamiętajmy, że komentatorkami u Zyzki są urzędniczki z budżetówki i samorządówki, czyli funkcjonariuszki rządowe – chyba nie jest to zbyt lubiana kasta ➡ https://trommelmann.wordpress.com/2007/10/

W kurniku Zyzki mamy okazję obserwować z uciechą, jak urzędniczki sądzą się z agencją rządową w rządowych sądach o zawieszony przywilej łączenia etatu z wcześniejszą emeryturą. Unikają przy tym jak ognia jakiegokolwiek politykierstwa. Ujawnił się tylko fotograf z magistratu w Radomiu oraz moderatorka – właścicielka jakiejś pozarządowej galerii.

Reklamy

1 komentarz do “Wizyta na forum sędziów RP

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s