Kandydat do wczorajszej republikacji jako pełny wpis blogowy

Kandydat do wczorajszej republikacji jako pełny wpis blogowy

Anno,
Dobrze można poniższe wykorzystać w zakończeniu apelacji :

W związku z przytoczonym wyrokiem TK powstała inicjatywa ustawodawcza, podjęta przez Rząd(MPi PS), a także Senat. Są to działania zmierzające do usunięcia negatywnych skutków funkcjonowania niekonstytucyjnej regulacji. Celem tych działań jest wypłata świadczeń za okres, w którym prawo do świadczeń było zawieszone.

W myśl projektu rządowego, przygotowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, zaległe świadczenia będą wypłacane emerytom, którzy nabyli prawa emerytalne przed 1 stycznia 2011 r. i po 30 września 2011 r. kontynuowali pracę u dotychczasowego pracodawcy.
Art.4 proponowanej ustawy reguluje sposób obliczenia kwoty zawieszonej emerytury, wskazując, że winna być uwzględniona waloryzacja, a także odsetki w wysokości odsetek ustawowych. Podstawą do obliczenia należnej emerytury będzie zatem suma zawieszonych świadczeń w okresie od 1 października 2011 r. do 21 listopada 2012 r. wraz z ustawowymi odsetkami.

Rada Ministrów, na swoim posiedzeniu w dniu 29 października 2013r, przyjęła projekt ustawy o wypłacie zaległej emerytury i skierowała go do Sejmu celem dalszego procesu legislacyjnego.)….

Biorąc pod uwagę powyższe wnoszę o uwzględnienie apelacji i nakazanie organowi rentowemu wypłatę wstrzymanych świadczeń emerytalnych za okres od 1 października 2011r. do…… – wraz z ustawowymi odsetkami od każdej miesięcznej należności
————————————–
Pozdrawiam Daniela

Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s