A to czytaliście, hę?

A to czytaliście, hę?

Wasz Zarząd Główny zaopiniował projekty w Waszym imieniu, a Wy nadal nie macie Swojego pozarządowego NGO. Nie macie NGO, bo jesteście częścią rządu, czyli budżetówki i samorządówki. Nieźle się Sami urządziliście 😆 Macie tak jak w wojsku ➡ zakaz wystąpień zbiorowych ➡ wszystkie wystąpienia indywidualnie z berecikiem w ręku i najlepiej na kolanach :mrgreen:

Z politykierskiego punktu widzenia jesteście postkaczystami, czyli elementem niepewnym i niepożądanym ➡ niepożądanym szczególnie na stołkach urzędniczych. Dobitnym przykładem postkaczysty jest p. Marian z Radomia. Nikt Wam nigdy nie pozwoli zarejestrować żadnego stowarzyszenia ➡ pozostał wam jedynie kurnik Zyzki jako nieformalne wirtualne miejsce na anonimowe utyskiwania i upublicznianie Waszych emailów.

Nie bez kozery ministra Fedak chciała oczyścić z Was urzędy i nieprzypadkowo chciała się Was pozbyć właśnie w momencie usadawiania Komoruskiego pod żyrandolami. No, ale 35 tysięcy wybrało pozostanie na stanowiskach, gdzie oprócz kasy tradycyjnie po staropolsku otrzymuje się bomboniery, koniaczki i kopertki.

35 tysięcy wypięło się na porządek prawny naszej umiłowanej Macierzy, a teraz za to rażące złamanie prawa 35 tysięcy urzędasów i urzędasek spodziewa się miliarda rekompensat, waloryzacji, odsetek i wyboru p. Mariana na bohatera RP i na mędrca Europy.

– Opinia Zarządu Głównego PZERiI o rządowym dokumencie pt. “Przegląd funkcjonowania systemu emerytalnego”…./NOWE/

– Wystąpienie Zarządu Głównego PZERiI w sprawie zmiany ustawy o świadczeniach rodzinnych …/NOWE/

– Opinia Zarządu Głównego PZERiI o rządowym projekcie ustawy emerytalnej do których prawo uległo zawieszeniu od 1.X.2011 do 21.XI.2012…/NOWE/

Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s