Wpłaty do skarbonki Zyzki

Dzisiejsze anonimy – jeszcze nie skasowane

  •      Anonimowy     1 lutego 2014 15:04

   Wszyscy na blogu udzielają się za darmo, na czym polega ta szczególna harówa Adminki? Że zajrzy od czasu do czasu i doda nową stronę, bo komentarzy 200? Albo że wykasuje całe strony komentarzy? Proszę mi wytłumaczyć.

 •      Anonimowy     1 lutego 2014 15:08

  Anonimie z 14:42.Już wiele razy padały na tym blogu propozycje,by ustalić ile wpłacać i podawać ile pieniędzy wpłynęło.Ale poza niegrzecznymi odpowiedziami,żeby wpłacać i nie pytać, nic w tym temacie nikt nie wskórał.

 •     Anonimowy     1 lutego 2014 15:12

  no to weźmy swoje sprawy w swoje ręce: o swoich wpłatach meldujmy na blogu!!!

 • 15:08
  To nie jest mój wpis, tylko Anonimowy 1 lutego 2014 14:36,
  przeze mnie został tylko tutaj przeniesieny, aby był bardziej widoczny:)

 • 15:08
  Może propozycje, o których piszesz były zbyt nieśmiało zgłaszane lub jako jednostkowe tonęły w powodzi wpisów merytorycznych oraz dziękczynnych?
  Pod postem „CZTERY MILIONY” jest dobre miejsce na uczciwą dyskusję o cechach debaty „sprawozdawczej”.
  Jak piszesz, dotychczas nikt w tym temacie nic nie wskórał, ale jak robiliśmy to dotychczas, tak i teraz możemy pomagać rozwiązywać problemy.
  Do propozycji podanej wyżej, aby lista wpłat zawierała: kwotę, inicjały, miasto, proponuję na początku dodać datę. Jeśli Adminka ma konto w Alior Banku, to sprawdzenie wpłat w historii rachunku nie powinno być karkołomne. Nie mam tam konta, ale tu jest wersja demonstracyjna z historią rachunku:

  http://www.aliorbank.pl/demo/content_OF/rachunki/historia_rachunku.html

 • 15:12
  Miałoby to jakiś sens, gdyby była wyznaczona stronka na takie meldunki 🙂 Informacje wpisywane pod kolejnymi postami zgubią się i pójdą w zapomnienie.
  Dwa miesiące temu po wpisie, że kiwamy Adminkę (pod postem Wzór listu – wersja skrócona), były podawane przez blogowiczów informacje o wysokości zrobionych wpłat. Jak sami widzimy, ten system nie działa.

 • Wątpię, aby były podawane prawdziwe kwoty.

 • 15:56
  Gdybyśmy wpisali samodzielnie na stronę, to aby nikt nie wątpił w prawdziwość podawanych kwot, Adminka musiałaby te kwoty potwierdzać, weryfikować lub usuwać nieprawdziwe wpisy. Zatem jako sensowne rozwiązanie pozostaje lista wpłat sporządzona i uzupełniana przez Adminkę.

Reklamy

2 komentarze do “Wpłaty do skarbonki Zyzki

  • Zapomina się, że bez wniosku senatora Zbigniewa Cichonia sprawa zawieszonych emerytur ucichłaby szybciutko. Rzeczony wniosek kosztował Cichonia stołeczek w senacie.

   Cichoń

   Trybunał Konstytucyjny odroczył rozprawę z powodu kłopotów zdrowotnych jednego z przedstawicieli grupy senatorów, którzy zgłosili wniosek do TK o zbadanie przepisów ustawy z 16 grudnia 2010 r. Ustawa ta znowelizowała między innymi przepisy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. Nowelizacja ta przywróciła od 1 stycznia 2011 r. zasadę, że aby uzyskać prawo do emerytury trzeba się zwolnić z pracy , przynajmniej na jeden dzień. W przeciwnym razie emerytom kontynuującym zatrudnienie grozi zawieszenie prawa do emerytury.

   via Zawieszenie emerytury: Informacje z TK.

   Oczywiście niechlujna Zyzka „zapomniała” dodać zakładkę do powyższego wpisu http://emeryturazawieszenie.blogspot.com/search/label/TK/?m=1 coby było trudniej wpis znaleźć i coby było więcej kliknięć internautów szukających Cichonia na piechotę.

   Polubienie

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s