O emeryturach na onecie

Stałam się bogata! Mam teraz 1009 zł emerytury (!) Mogę się nią wytrzeć! Albo przesłać Premierowi do wspólnej kasy, aby wreszcie miał na rozdawiennictwo. A jeszcze niedawno miałam 994 złocisze. Po roku, czyli dziś dostałam 15,08 ,- zł. Nasi rolnicy od zawsze niczego nie płacą do tej kasy.
Marzec 24th, 2014

za pomocą Hurra! Dostałam podwyżkę emerytury! Wyję! | Ostrym pazurem po oczach.

Najpierw ZUS zawiesił, czyli nie wypłacił pracującym emerytom wypłatę świadczeń, czyli emerytur. Po jakimś roku TK. orzekł, że ZUS w drastyczny sposób, skrzywdził, emerytów i kazał wypłacić te emerytury. ZUS (cwaniaczek) zaczął pieniądze znów wypłacać, ale? Ale nie oddaje emerytur, za ten rok co im wstrzymał. Według różnych szacunków kwota ta wynosi ok. 820mln.zł. Poszkodowanych jest ok. 35tys. osób.

za pomocą EMERYTURY. c.d. | Moje zapiski nieuczesane….

15 maja 2012

I stało się, posłowie którzy są przedstawicielami narodu uchwalili ustawę która dotyczy i dotknie tylko tych najbiedniejszych.

Co obchodzi człowieka wiek 67 lat jak zarabia tak jak poseł, jak nie płaci ZUS-u, jak robi przez politykę dla siebie ogromne znajomości które pozwolą mu na lepszy start gdyby go nie wybrali.

za pomocą Emerytury | Polska to piękny kraj, ale są piękniejsze –.

Reklamy

2 komentarze do “O emeryturach na onecie

 1. w 2011 roku przyznano 102 500 emerytur. Z tego 36200 emerytur wg starych zasad, a 66300 emerytur wg nowych zasad. Średnia emerytura wg starych zasad wyniosła 2660,55 zł, a średnia emerytura wg nowych zasad tylko 1694,84zł. 66300 emerytów zostało oszukanych na około 1000zł miesięcznie.

  za pomocą EMERYTURY 2011 | Tajemnice OFE.

  4 lutego 2014 o 21:48
  nie pomoże ani ten artykuł, ani nasze komentarze.

  jeśli mogę coś doradzić – ratuj się kto może, uczcie się języków i chociaż jeden, najlepiej deficytowy na zachodzie, fach w reku.

  To jest dla Was szansa, a nie „nasz” rząd.

  za pomocą Co zrobić w sprawie emerytury? | Michał Wróblewski o finansach.

  Polubienie

 2. O emeryturach na blogspocie:

  Osoby nieco starsze, którym do emerytury pozostało kilkanaście lat, na ogół wolały pozostać w ZUS, bojąc się eksperymentów.

  Ale po kilku nowelizacjach ustaw emerytalnych osoby te wyszły na frajerów. Nie dość, że będą miały niższą waloryzację, a co za tym idzie – emeryturę, to jeszcze nie będą miały prawa pozostawić spadkobiercom uzbieranych składek, jeśli wcześniej umrą.”

  A ja bym dodał na końcu „O ile ZUS znowu nie zrobi ze wszystkich fajerów…”

  za pomocą Jak subkonta waloryzował ZUS i kto na tym lepiej wyszedł | Przegląd Finansowy – komentarze na temat inwestycji w fundusze, złoto, akcje, obligacje i waluty

  Polubienie

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s