Intro

Cel kanalizowanie

Wszyscy wiemy, że salon24 przestał pełnić swoją funkcję zbierania i kanalizowania naszej strony. A zatem jeśli nie pojawi się nic nowego, prawa strona przejdzie na niezależną lub utworzy własny salon poza kontrolą.darski Czy Pan uważa, że bezpieka jest taka głupia, że tego nie wie. Sądzę, że na pewno nie są głupsi ode mnie. W takiej sytuacji elementarnym pounięciem jest utworzenie kontrolowanej alternatywy, do której tacy by przeszli i zostali zneutralizowani. Trochę się spóźniłem z przebudową niezależnej, ale pan Opara dysponuje większymi środkami.
Metoda: tworzymy własną opozycję by do niej przeszli ci, którzy inaczej zorganizowaliby się poza kontrolą jest elementarzem bezpieki i każdego średnio rozgarniętego oficera rosyjskiego. Niestety, nasza opozycja reprezentuje niższy poziom intelektualny skoro tych podstaw nie pojmuje lub nie chce pojąć bo rzeczywistpść jest niewygodna, a potrzeba lukru przemożna.

Neutralizację diaspory, całkiem podobną do opisanej powyżej, przeprowadził 8 marca 2008-go promotor Łazarza – pan milczek Kuliński. Neutralizacja polonii okazała się nad wyraz skuteczna – dziś już nie istnieją w sieci żadne znaczące polonijne farmy treści w rodzaju PoloniaMichigan. Sieć obsypana jest natomiast ogromną ilością podszywek quasi-polonijnych zainspirowanych przez ministra Radka Chorągiewkę.


Niniejszy blog to pobieżny przeglądzik niedorobionych stroniczek emigranckich i kRajowych. Porównanie funkcjonalności forum ze sztambuchowością bloga. Wygrzebywarka mniej znanych mediów parapolonijnych.

Słuchaj na żywo otwartego mikrofonu z Chicago —> DSL/Cable 56K

Jak nigdy nie trafić na Forum Otwartego Mikrofonu

2.Ukrywamy notki i komentarze, ponieważ ich nie rekomendujemy.

W szczególności nie rekomendujemy Anny Mieszczanek.

Nie załapujesz. Właściciele tego miejsca robią wszystko by zachować nad prezentowaną treścią pełną kontrolę. To nie jest miejsce, które ma być kształtowane przez nas. To my mamy być kształtowani przez to miejsce.
MIKI

LINKUJMY! - akcja hipertextowa

Na tej stronie treść jest ukryta. Możesz zmienić zakres widocznej treści. W tym celu wyloguj się i przejdź do jakiegoś niecenzurowalnego blogowiska. Pomoc.

POPIERAM PROTEST UŻYTKOWNIKÓW S.24
Lista ukrytych użytkowników

lazaret

 • Rozwiń.
 • Rozwiń.
 • Rozwiń.

 • @PROTEST UŻYTKOWNIKÓW S.24

  cyt. „Pani Agatka mówi, że szkodzimy wizerunkowi;)))”Ja się zastanawiam, jak taka mała grupka (niespełna 20 nicków) może szkodzić wizerunkowi, gdy „drogich użytkowników” jest tutaj ze 30 tysięcy? 🙂
  Toż to jest tak jak z tymi demonstracjami Kaczyńskiego w oficjalnym przekazie: miało być 100 tysięcy, a przyszło zaledwie 2 tysiące (tak podają media) i co taka garstka niby reprezentuje. :)))A może pani Agata nie wie ilu jest tutaj „drogich użytkowników”? Może trzeba ją o tym powiadomić przez PW? 🙂
  LESZEK68 18   923 | 11.06.2012 13:41
 • Rozwiń.
Reklamy

1 komentarz do “Intro

 1. Ipso facto blogi polskojęzyczne już są luźną federacją (baardzo luźną) na blogspocie, czyli na blogowisku niezjednoczonym

  Warunki wstępne uczennic są już zatem spełnione.

  Który bloger natomiast zdecyduje się na połączenie z innym blogerem i w jaki sposób (zainteresowania w profilu, link, komentarz w gościnie czy też RSS w widżecie „Blogi obserwowane”) to już prywatna decyzja i widzimisię każdej blogerki i każdego blogera. A uczennicom nic do tego. Ani MarkD-owi.

  Uczennicom zamarzyło się stanowisko druhny Agaty Luśtyk na blogspocie he he he

  za pomocą Jestem przeciwny tworzeniu nowego „zjednoczonego blogowiska” – Poprawczak.

  Polubienie

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s