Metody pozorantów i kanalizatorów

Cel kanalizowanie

Wszyscy wiemy, że salon24 przestał pełnić swoją funkcję zbierania i kanalizowania naszej strony. A zatem jeśli nie pojawi się nic nowego, prawa strona przejdzie na niezależną lub utworzy własny salon

poza kontrolą. Czy Pan uważa, że bezpieka jest taka głupia, że tego nie wie. Sądzę, że na pewno nie są głupsi ode mnie. W takiej sytuacji elementarnym pounięciem jest utworzenie kontrolowanej alternatywy, do której tacy by przeszli i zostali zneutralizowani. Trochę się spóźniłem z przebudową niezależnej, ale pan Opara dysponuje większymi środkami.
Metoda: tworzymy własną opozycję by do niej przeszli ci, którzy inaczej zorganizowaliby się poza kontrolą jest elementarzem bezpieki i każdego średnio rozgarniętego oficera rosyjskiego. Niestety, nasza opozycja reprezentuje niższy poziom intelektualny skoro tych podstaw nie pojmuje lub nie chce pojąć bo rzeczywistpść jest niewygodna, a potrzeba lukru przemożna.

Neutralizację diaspory, całkiem podobną do opisanej powyżej, przeprowadził 8 marca 2008-go promotor Łazarza – pan milczek Kuliński. Neutralizacja polonii okazała się nad wyraz skuteczna – dziś już nie istnieją w sieci żadne znaczące polonijne farmy treści w rodzaju PoloniaMichigan. Sieć obsypana jest natomiast ogromną ilością podszywek quasi-polonijnych zainspirowanych przez ministra Radka Chorągiewkę.


Niniejszy blog to pobieżny przeglądzik niedorobionych stroniczek emigranckich i kRajowych. Porównanie funkcjonalności forum ze sztambuchowością bloga. Wygrzebywarka mniej znanych mediów parapolonijnych.

Słuchaj na żywo otwartego mikrofonu z Chicago —> DSL/Cable 56K

Jak nigdy nie trafić na Forum Otwartego Mikrofonu

Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s