U Zyzki po staremu

   Anonimowy 1 grudnia 2014 13:04

Nasiu, niestetu komentarz, na który odpowiedziałaś powyżej został skasowany.
Systematyczne kasowanie komentarzy zawierających informacje bardzo ważne dla pań z rocznika 1953 jest działaniem na szkodę emerytów.

    Anonimowy 7 grudnia 2014 15:49

Bardzo proszę w imieniu kobiet 53 o wzór pisma , które musimy teraz wysyłać do posłów oraz członków komisji, która obecnie pracuje nad zmianami w ustawie. Proszę też o podanie listy adresatów, wtedy z pewnością duża liczba osób to pismo wyśle. W piśmie tym należałoby oprzeć się na pozytywnej dla nas opinii prawnej, próbuję coś krótkiego stworzyć, ale idzie mi to jak po grudzie… proszę o pomoc. W NASZYM PRZYPADKU TJ. ROCZNIKA 53 NIE BYŁO OKRESU PRZEJŚCIOWEGO – u mundurowych taki okres wynosi 12 lat i to jest w tej opinii prawnej wyszczególnione.
Z pewnością nie możemy zamilknąć i zostało nam obecnie masowe wysyłanie pism do Komisji i posłów, dlatego proszę o wzór pisma i listę adresatów. Pozdrawiam serdecznie starych blogowiczów oraz tych nowych, którzy chcą nas wesprzeć i przyłączyć się do walki z bezprawiem.

Tu są dane: http://jotownia.wordpress.com/2014/12…

 

http://emeryturazawieszenie.blogspot.com/search/label/WZORY%20%20PISM?m=1

 

WP

 

 • Witam, mam wielka prośbę o pomoc ze strony Pań któ…

  Opublikowane: Fri, 12 Dec 2014 05:58:10 +0000
  Witam,
  mam wielka prośbę o pomoc ze strony Pań które już to przerabiały.

  Otóż moja mama (r. 53) po otrzymaniu wyliczenia emerytury powszechnej, zachęcona wpisami z tego bloga, złożyła do ZUS odwołanie od decyzji. Minął prawie rok i dostała teraz wezwanie do „osobistego stawiennictwa” w sądzie w tej sprawie, oraz kopię wniosku z ZUSu w którym urząd wnosi o odrzucenie odwołania stwierdzając że nie ma tam konstruktywnych argumentów.
  Prześledziłem ten blog i widzę tu różne kierunki działań – np. zgoda na pomniejszenie emerytury ale tylko od dnia wejścia w życie ustawy czyli od 1.1.2013

  Co trzeba przygotować przed taką rozprawą, na jaką ustawę można się powołać? Chciałbym aby mama poszła na tą rozprawę uzbrojona w konkretne argumenty.

  Pozdrawiam, Kamil

Reklamy

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s