Kurnik dnia

budyn

a jałowe moralizatorstwo jest specjalnością narodową Pomroczniaków :mrgreen:

Z czystego lenistwa rozpoczynam kolekcję kosmicznych kurników, czyli byle jakich stronek polonijnych i kRajowych o międzymordziach z epoki króla Ćwieczka. Link do kryteriów standardu jest tu. Największą bolączką błogosfery RP jest brak linków. Polonian blogosphere lacks page navigation.

Jest mi po prostu wygodniej używać Press This

Press This is a bookmarklet: a little app that runs in your browser and lets you grab bits of the web.

Kurnik z definicji to jest takie wiadro z perełkami błyskotliwych wpisów, których nie sposób znaleźć ani do nich zalinkować w zakładkach. Mógłbym wprawdzie przechrzcić blog na wirtualne wiadra, ale powstrzymuje mnie bliskoznaczność obecnej nazwy z portalem ketmana, na którym udziela się obecnie pistacjowa matka chrzestna niniejszego blogu. Portal ketmana jest nota bene wybitnie ksenofobiczny wbrew nadużytemu przymiotnikowi „niereglamentowany” – rejestracja obowiązkowa niczym na forum męża blogerki salonu nowojorskiego. Zbieranie e-maili pozwala prawdopodobnie niektórym organom na zdobycie adresów i innych danych osobowych za pomocą płatnych serwisów.

Uprawiam tu wyłącznie konstruktywną krytykę. Celem jest remont wirtualnych kurników. Efekty są już widoczne w kurniku pana Krupińskiego (dorzucił ostatnio menu stronek do nowszych opinii medialnych).

Pistacjowe kurniki dzienne będą brane pod uwagę przy nagradzaniu sedesem tygodnia, ale na każdy można głosować bezpośrednio tu gwiazdkami.

Reklamy

27 komentarzy do “Kurnik dnia

 1. Ponieważ ostatnimi czasy głośno było o akcie wypięcia się na nas naszych przyjaciół zza oceanu, a teraz znowóż niby nie wypięcia, pomyślałem sobie, że warto tu przypomnieć że jednak i oni nam coś zawdzięczają. Każdy w szkole słyszał, że Kościuszko był wielkim bohaterem, niektórzy słyszeli też że był też bohaterem za morzem, ale naprawdę niewielu ludzi wie, co konkretnie ten facet porabiał w Ameryce.

  via Bezrobotny bohater | Kontrowersje.net – portal niereglamentowany.

  Polubienie

  • http://rzecznikzus.salon24.pl poleca telewizory Samsunga (też polecam, bardzo dobre):

   Wykop.pl – Mikołaj z ZUS daje bloga Onetowi, Interii i Salonowi24 w prezencie.

   Chociaż w sumie, te blogi nawet nie należą do ZUS czy jego rzecznika. Pobieżna lektura regulaminów przynosi takie kwiatki jak np. ten:

   Użytkownik udziela Salon24 bezpłatnej licencji na publikowanie fragmentów bloga w innych serwisach internetowych, promujących Salon24.

   Jakim prawem owoce pracy rzecznika ZUS (przypomnę, opłacanego z krwawicy naszych składek, akcyz i podatków) są licencjonowane właścicielom Salonu24 dla użytku komercyjnego? Dlatego, że ktoś nie umie sobie bezpłatnego WordPressa czy Drupala postawić we własnej domenie? Bo wersji spiskowej, że tu chodzi o promocję S24 nie biorę pod uwagę.

   Panie Mikołaju, proszę nie robić prezentów komercyjnym serwisom. Jestem pewien, że można skupić się na prowadzeniu jednego, sensownego bloga w domenie ZUS.pl. Jeśli w urzędzie brakuje informatyków do porządnego wdrożenia mechanizmu blogowego, to proponuję wejść w kontakt z jakimś studentem informatyki, załatwi sprawę za przysłowiową flaszkę.

   Polubienie

 2. Pastor pasie duszyczki partyjne

  Łączy działalność duszpasterską ze społeczno-polityczną. Członek władz Unii Polityki Realnej, Stowarzyszenia Obrony Rodziców, Stowarzyszenia Pokrzywdzonych przez Organa Sprawiedliwości. Cel polityczny: przyczynić się do powstania w Polsce stabilnej, wielonurtowej partii prawicowej zdolnej do zdobycia władzy i zburzenia okrągłostołowego porządku.

  via Niezalezna.pl – kurnik bez RSS

  Polubienie

 3. Pingback: Czekoladowy sedes 2010 « Pistacjowy poprawczak

Przyłącz się do dyskusji i dodaj Swój własny komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s